Strona główna

Biografia

Filmografia

Z prasy

Inne

Opowiadania

Kontakt


Andrzej B. Czulda

- W Pryzmacie -


Kilka dni temu odbyła się kolaudacja pierwszego zrealizowanego w Zespole Filmowym PRYZMAT, filmu pt. “Powrót” w reżyserii i ze zdjęciami Bogdana Plewczyńskiego. Film będzie reprezentował nasz Zespół na Ogólnopolskim Festiwalu Filmowym OKFA w Poznaniu.
Niedawno zakończona została realizacja zdjęć do filmu dokumentalnego o Zakładowej Straży Pożarnej pt. “Minęło sto lat”. Film reżyserował Paweł Hertel, operatorem był Bogdan Plewczyński. Aktualnie film znajduje się na etapie montażu i udźwiękowienia.
W produkcji znajdują się dwa kolejne filmy: “Z życia teatru” w realizacji Andrzeja Musiała, który poprzez obiektyw kamery ukazuje teatr od strony kulis. “Konie rubinowe” – to poetycka opowieść o koniach, w odniesieniu do rzeczywistości i czasów minionych. Zdjęcia do filmu realizowane będą w stadninach: Bogusławice, Łąck, Walewice. Realizacja będzie skomplikowana, ze względu na dużą ilość zdjęć specjalnych, ale ten kłopot pozostawmy reżyserom – Andrzejowi Czuldzie, Pawłowi Hertlowi i operatorowi Bogdanowi Plewczyńskiemu.
Nad wszelkimi poczynaniami Zespołu opiekę artystyczną pełni adj. Janusz Tylman – PWSFTViT.
Poniżej zamieszczamy fotos roboczy z realizacji filmu “Minęło sto lat”.
/a.b/
foto Andrzej Adler

 

 

 

 


Project by Betinho
Wszelkie prawa zastrzeżone